Сьогодні: 04.07.2007 Каталог інтернет ресурсів   
  ce.lviv.ua -найбільший каталог інтернет сайтів
 
 
Головна  Каталог ресурсів  Реклама  Про нас  Новини клієнтів   
Смотреть все новости

У Служби автодоріг Черкащини з’явився власний сайт

Наприкінці грудня минулого року запрацював веб-ресурс Служби автомобільних доріг у Черкаській області. Відсьогодні жителі і гості Черкащини, а також і всі інші користувачі мережі Інтернет зможуть дізнатись корисну і необхідну інформацію щодо переліку автошляхів області, новин дорожньої галузі, а також ремонтних робіт на дорогах краю. Усю цю інформацію можна знайти на веб-сторінці за адресою www.ck.ukravtodor.gov.ua.

У Службі вважають, що ця інформація найбільше зацікавить журналістів, а також автовласників. Сергій Майданюк, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області, зазначив, що у структурі служби з’явилася посада фахівця зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ. Це сприятиме тому, що мешканці Черкащини зможуть отримували достовірну інформацію про стан доріг краю, адже це питання завжди хвилювали жителів регіону. Створення веб-ресурсу – один зі способів досягнення цієї мети. Зазначимо, що розробка веб сайтів — це ще один крок у розвитку системи зв"язків із громадськістю. То ж він вітається.

На сайті користувачі зможуть знайти інформація про керівництво служби, фотоматеріали, інтерактивну карту доріг області, а також калькулятор, за допомогою якого кожен користувач зможе розрахувати вартість перевезення великовагового, а також негабаритного вантажу. Окрім створення веб-сайту, служба плануює й інші форми комунікації, а саме прес-конференції та прес-тури, - повідомляє Ірина Гришко, прес-секретар Служби.

Нагадаємо, що у серпні минулого року у Служби автодоріг Кіровоградщини також з’явився власний веб-ресурс. Офіційний сайт Служби можна знайти за адресою www.sadko.kr.ua.

На сайті представлена інформація про мережу автодоріг, стан доріг, місця для відстою автотранспорту, сервіс на автошляхах. Також відвідувачі зможуть ознайомитися з апаратом Служби. Отож, якщо вас цікавить як сьогодні живе дорожнє господарство тієї чи іншої області, у вас є можливість дізнатися всю необхідну інформацію на сторінках відповідних ресурсів.